Web Sitemize Hoş Geldiniz...

Misyonumuz:

Firmamız; Marmara Teknik, müşterilerimizin ihtiyacı olan muhtelif özel endüstriyel makine, tesis, spesifik ve ergonomik üretim ekipmanlarının üretilmesinde gerekli AR-GE ,mühendislik ve imalat hizmetlerini sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Firmamız çalışmalarının büyük bir kısmını çeşitli özel üretim araçları imalatı özel üretim ekipmanları, tasarım ve imalatı özel üretim makine aparat tasarım ve imalatı fikstür tasarım ve imalatı, üretim hatlarının etüt, dizayn ve anahtar teslimi olarak imal edilmesi otomotiv endüstrisi için yedek parça imalatına yönelik olarak oluşturmaktadır.

Kaliteli Mühendislik bilgisi ve iş verimliliği İle her türlü makine imalatı, ekipman bakım ve onarım konularında hizmet vermektedir mekanik alanda mühendislik çözümleri ile birlikte proje tasarım, danışmanlık, taahhüt işleri bunların montajı, uygulaması, mevcut sistemlere adaptasyonu ve her türlü teknik hizmeti ISO 9001 kalite standartlarında uygulayan bir firmadır.

Firmamızı ülke genelinde, en kısa zamanda faaliyet alanlarımızla ilgili olarak, sektörümüzde "teknolojinin ve rekabetin merkezi" haline getirmek hedefimizdir

Marmara Teknik Makine Sanayi Tic. Ltd. Şti. eğitimli ve uzman personeli ile özel makine imalatı, yedek parça imalatı, mühendislik, tasarım ve inşaat hizmetleri alanında size kusursuz hizmet sunar.

Marmara Teknik sizlere kusursuz hizmet edebilmek için davetinizi beklemektedir

Referanslarımız


Hyundai Assan Kocaeli


Hema Endüstri Tekirdağ


Tire Kutsan A.Ş. Kocaeli


Hisar Çelik A.Ş. Kocaeli


Assan Hanil A.Ş. Kocaeli


Elimsan A.Ş. Kocaeli


Baytek A.Ş. Kocaeli